Київський річковий вокзал запускає прогулянки з саксофоністом

З 19 червня розпочинаються музичні прогулянки на теплоході.
– Романтичне побачення, релакс для душі, приємний час у компанії близьких? Все це – Музична програма з саксофоністом! Нічого зайвого – тільки ти, Дніпро та мелодії саксофону, – описується в події Київського річкового вокзалу.
Рейси у п’ятницю та суботу о 20:00.
Купуйте квитки на офіційному сайті та у касі на причалі № 10.
Нагадаємо, оновлений бульвар Марії Примаченко стане своєрідним музеєм.