«Скупився» у супермаркеті на 8 років: житель Броварів намагався винести товарів на понад 5 тисяч гривень

Фото ілюстративне: архів «Вечірнього Києва»
Фото ілюстративне: архів «Вечірнього Києва»

Чоловіку, який влаштував собі «безплатний шопінг», повідомили про підозру.

Днями у Броварах 32-річний місцевий житель намагався викрасти товари з супермаркету. Тепер йому загрожує до 8 років тюрми. Про це повідомили у поліції Київщини.

За даними правоохоронців, чоловік, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, взяв із полиць магазину напої, продукти та інші товари на загальну суму понад 5 тисяч гривень. Утім, вийти з маркету непоміченим йому не вдалося.

Чоловіка, який пройшов повз каси та впевнено крокував до виходу, зупинили працівники супермаркету. На місце викликали поліцію.

Крадія затримали

Слідчі повідомили жителю Броварів про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу — закінчений замах на крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану.

Санкція статті передбачає від 5 до 8 років тюрми.

Читайте також:

«У Києві поліцейські „на гарячому“ затримали автокрадіїв».

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»