У Києві поліцейські «на гарячому» затримали автокрадіїв

Столичні патрульні зненацька заскочили зловмисників в чужій автівці.
Як повідомляють в Патрульній службі Києва, під час патрулювання у Подільському районі столиці інспектори помітили припарковану автівку ВАЗ, в салоні якої перебували двоє чоловіків. Побачивши патрульних, ймовірні злодії вибігли з машини та намагалися втекти. Втім, їм це не вдалося — патрульні швидко затримали втікачів.

В автомобілі правоохоронці виявили пошкоджені електроприлади, а поблизу стояв пакунок з, ймовірно, викраденими речами. На місце події викликали власника ВАЗу, який підтвердив, що речі у пакеті належать йому.
Слідчі затримали зловмисників в порядку ст. 208 КПК та розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка з проникненням в авто) ККУ.
Читайте також:
- Поліція затримала рецидивіста, який вкрав мопед Yamaha
- У Києві студенти поцупили легковик і розібрали його в лісі
Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»