Під час останнього обміну повернувся штаб-сержант Анатолій Коляда, який служив в Ірпені

Анатолію Івановичу зараз 42 роки. Фото з відкритих джерел
Анатолію Івановичу зараз 42 роки. Фото з відкритих джерел

Понад чотири роки його мама, сестра Ольга та близькі шукали його й не втрачали надії на зустріч.

Під час останнього обміну повернувся штаб-сержант Анатолій Коляда, якого у березні 2022 року росіяни взяли у полон під час несення служби в Ірпінському шпиталі.

Про це повідомив колишній Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Анатолію Івановичу зараз 42 роки. Він народився 27 липня 1983 року на Кіровоградщині. На початку повномасштабного вторгнення проходив службу в Ірпені.

11 березня 2022 року зв’язок із ним обірвався. За словами рідних, Анатолій був викрадений зі шпиталю, у якому жив і працював начальником складу навчального медичного майна.

Відтоді понад чотири роки його мама, сестра Ольга та близькі шукали його й не втрачали надії на зустріч.

Олександр Маркушин нагадав, що наступна акція «Не мовчи! Полон вбиває!» в Ірпені відбудеться через тиждень, 4 липня, об 11:00, біля Центрального парку.

Нагадаємо, з російської неволі 26 червня повернулися ще 160 Захисників, серед них оборонці Маріуполя. Обмін проводив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»