У Гданську Кличко зустрівся з держсекретарем Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини

Віталій Кличко та Нільс Аннен. Фото: тг-канал Віталія Кличка
Віталій Кличко та Нільс Аннен. Фото: тг-канал Віталія Кличка

Вони обговорювали підтримку та допомогу українським громадам, зокрема у підготовці до зими.

Мер Києва Віталій Кличко у Гданську зустрівся з державним секретарем Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Нільсом Анненом. Говорили про підтримку та допомогу українським громадам.

Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

Віталій Кличко та Нільс Аннен. Фото: тг-канал Віталія Кличка

«Про підтримку та допомогу українським громадам говорили під час URC-2026 і з державний секретар Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Нільсом Анненом, — – написав Віталій Кличко. — Партнери продовжать допомагати й економічно, й експертно, і гуманітарно, зокрема, що стосується підготовки громад до наступної зими».

Нагадаємо, Кличко з представницею ООН обговорив підготовку для Києва Генерального плану європейського рівня. Він підкреслив, що українська столиця очікує від ООН-Хабітат подальшої практичної підтримки, щоб ці напрацювання реалізувати в проведення конкурсу.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»