Україна отримала перший транш позики ЄС у 3,2 млрд євро — Свириденко

Гроші вже надійшли до держбюджету та будуть спрямовані на оборону та фінансування соціальних видатків.
Україна отримала перший транш позики Європейського Союзу Ukraine Support Loan у розмірі 3,2 млрд євро. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко.
За її словами, кошти вже зараховані до Державного бюджету України.
«Кошти вже надійшли до Державного бюджету і будуть спрямовані на посилення нашої обороноздатності та соціальної стійкості», — зазначила Свириденко.
Прем’єр-міністр подякувала європейським партнерам за ухвалене рішення та підтримку України.
«Дякую Єврокомісії, особисто Урсулі фон дер Ляєн та всім лідерам країн ЄС за це важливе рішення для підтримки України», — наголосила очільниця уряду.
Читайте також:
«Енергетичний Рамштайн для України у Гданську: результати для підготовки до зими».
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»