В Києві на період канікул скасовують безоплатний проїзд у транспорті для школярів та вводять знижки на проїздні

Ілюстративне фото: Олексій Самсонов
Ілюстративне фото: Олексій Самсонов

Пільгові ціни на учнівські проїздні, які продаватимуть зі знижкою у 75 відсотків, діятимуть протягом 1 липня — 31 серпня.

Як нагадують в КМДА, придбати пільговий проїзний можна:

  • у застосунку Київ Цифровий;
  • у терміналах самообслуговування;
  • на сайті КП «ГІОЦ»;
  • у застосунку EasyPay.

Для учнів денної форми навчання доступні такі варіанти пільгових проїзних:

  • 325 грн — безлімітний проїзний на місяць;
  • 162,50 грн — безлімітний проїзний на другу половину місяця;
  • 72,50 грн — проїзний на 46 поїздок на місяць;
  • 97,50 грн — проїзний на 62 поїздки на місяць;
  • 143,75 грн — проїзний на 92 поїздки на місяць;
  • 192,50 грн — проїзний на 124 поїздки на місяць.

В КМДА уточнюють, що школярі можуть купувати на учнівський квиток одноразові поїздки, але в цьому випадку 75-відсоткова знижка не застосовуватиметься.

«Також із 1 липня до 31 серпня буде призупинено право на безоплатний проїзд курсантів вищих військових навчальних закладів, які користуються цією пільгою протягом навчального року», — додали в столичній адміністрації.

До речі, в Укрзалізниці попередили пасажирів, які користуються приміськими маршрутами, що компанія посилює контроль за громадянами, які їздять без квитків.

Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»