В Києві — відключення світла: де зникла електрика. ОНОВЛЕНО

Ілюстративне фото Олексій Самсонов
Ілюстративне фото Олексій Самсонов

Про час відновлення електропостачання наразі не повідомляють.

У четвер, 25 червня, у лівобережній часнині столиці ввели екстренні відключення електроенергії.

Як повідомляють в компанії ДТЕК, це зроблено за командою Укренерго.

«Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему», — з таким закликом до киян звернулись енергетики.

Водночас в Укренерго цього ранку попереджали, що споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання, та радили переносити активне енергоспоживання на денний час й обмежувати користування потужними електроприладами у вечірні години — з 18:00 до 22:00.

Пізніше з’ясувалось, що відключення ввели не лише на Лівобережжі, а й по всьому Києву.

«Внаслідок технологічного порушення на одному з енергооб’єктів — у частині районів Києва застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів. Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу», — повідомили в Укренерго та додали, що обмеження скасують одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.

Нагадаємо, що днями в столиці запроваджували аварійні відключення світла в двох районах: Дарницькому та Дніпровському.

Через це на деякий час призупиняли роботу київського фунікулера, через відсутність напруги у контактній мережі зупинялися тролейбуси на деяких маршрутах.

Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»