В Києві — аварійні відключення електроенергії: коли обіцяють повернути світло

Проблеми зі світлом виникли у мешканців двох районів столиці та київських транспортників.
Ранком у понеділок, 22 червня, в столиці фіксувались проблеми зі світлом.
Так, Київпастранс попереджав про зупинку столичного фунікулера через відсутність електропостачання — його роботу відновили об 12:30. Також через відсутність напруги у контактній мережі зупинялися тролейбуси, що курсували по проспекту Миру.
Згодом в компанії ДТЕК повідомили про аварію та роботу з відновлення електропостачання у Дніпровському та Дарницькому районах Києва.
Світло в домівки киян обіцяють повернути до 16:00.
Читайте також:
Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»