В Києві — аварійні відключення електроенергії: коли обіцяють повернути світло

Ілюстративне фото: Борис Корпусенко
Ілюстративне фото: Борис Корпусенко

Проблеми зі світлом виникли у мешканців двох районів столиці та київських транспортників.

Ранком у понеділок, 22 червня, в столиці фіксувались проблеми зі світлом.

Так, Київпастранс попереджав про зупинку столичного фунікулера через відсутність електропостачання — його роботу відновили об 12:30. Також через відсутність напруги у контактній мережі зупинялися тролейбуси, що курсували по проспекту Миру.

Згодом в компанії ДТЕК повідомили про аварію та роботу з відновлення електропостачання у Дніпровському та Дарницькому районах Києва.

Світло в домівки киян обіцяють повернути до 16:00.

Читайте також:

Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»