Медичний фронт столиці — це титанічна праця тисяч людей, — Тетяна Мостепан

Столичні лікарні з лютого 2022 року жодного дня не припиняли роботи. Фото: Тетяна Мостепан у Фейсбук
Столичні лікарні з лютого 2022 року жодного дня не припиняли роботи. Фото: Тетяна Мостепан у Фейсбук

В КМДА називають повагу до праці медиків маркером зрілості суспільства й наголошують на неприпустимості маніпуляцій та інформаційних атак на медичні колективи.

«Конструктивна критика є важливою компонентом розвитку системи охорони здоров’я. Водночас безпідставні звинувачення, маніпуляції та інформаційні атаки на медичні колективи, які нерідко поширюються в окремих медіа чи блогерському середовищі, негативно впливають на моральний стан працівників галузі. Люди, які щодня рятують життя, працюють під час обстрілів і несуть величезну відповідальність за пацієнтів, потребують насамперед поваги та справедливої оцінки своєї праці», — зазначила директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Тетяна Мостепан.

За її словами, столична медична спільнота від початку повномасштабного вторгнення стала однією з ключових опор життєстійкості столиці — медики продовжують цілодобово надавати допомогу мешканцям міста у надзвичайно складних умовах війни.

Директорка столичного Департаменту охорони здоров’я каже, що медичний фронт міста — це титанічна праця тисяч людей, які часто ризикують власною безпекою заради порятунку інших.

«Наші лікарі — це такі ж герої, які тримають свою лінію оборони. Повага до їхньої праці має бути безумовною, адже саме завдяки їхній стійкості ми маємо можливість жити й працювати у рідному місті», — додала Тетяна Мостепан.

Читайте також:

Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»