ЗСУ відмінусували 1 260 окупантів, а ВМС підтвердили ліквідацію катерів-камікадзе росіян. ВІДЕО

МБЕки ворога знищили у Чорному морі. Фото: ВМС ЗСУ
МБЕки ворога знищили у Чорному морі. Фото: ВМС ЗСУ

Генштаб Збройних сил України оприлюднив свіжі дані щодо втрат противника станом на ранок 24 червня.

У зведенні зазначається, що за добу, що минула, підрозділи Сил оборони України зменшили особовий склад армії противника ще на 1 260 військових та вивели з ладу десятки одиниць техніки ворога.

Так, знищили шість танків, чотири бойові броньовані машини, 60 артсистем, дві одиниці РСЗВ та три — ППО.

У противника поменшало наземних робототехнічних комплексів — знищено сім одиниць, БпЛА оперативно–тактичного рівня — 1 873 одиниці.

Українські воїни продовжують «геноцидити» автомобільний парк росіян. Протягом зазначеного часу ЗСУ знищили 430 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн, а також чотири одиниці спеціальної техніки.

Втрати противника станом на 24 червня 2026 року. Фото: Генштаб ЗСУ

А у Військово-морських силах ЗСУ підтвердили інформацію, оприлюднену напередодні, щодо спроби росіян атакувати українське узбережжя за допомогою морських безекіпажних катерів (МБЕК). У Фейсбук виклали кадри ліквідації цілей.

«Завдяки злагодженим діям Військово-Морських Сил ЗС України та ГУР було виявлено та знищено одразу три ворожі морські безекіпажні катери», — йдеться у повідомленні.

Читайте також:

Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»