ССО знищили міст через Північнокримський канал

Шеврон ССО. Фото: з відкритих джерел
Шеврон ССО. Фото: з відкритих джерел

У Силах спеціальних операцій України повідомили про повне знищення залізничного мосту через Північнокримський канал.

Інформація про черговий удар по логістиці тимчасово окупованого Криму з’явилась у Threads ССО.

«Вибаче, але у нас тут офіційно-термінове: „Залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує — ССО“. Перший пішов», — написали військові у повідомленні.

Також Сили безпілотних систем в ніч на 23 червня завдали ударів по важливих об’єктах, які ворог використовував у військових цілях в Криму.

У повідомленні Роберта Бровді, командувача СБС, йдеться про 60 російських об’єктів на тимчасово окупованих територіях, зокрема в Криму. Серед цілей були нафторезервуари на Керченській (Камиш-Бурунській) ТЕЦ та електропідстанція «Західно-Кримська» у населеному пункті Кар’єрне.

Також уражено ЗРГК «Панцир-С1» у населеному пункті Багерове, пускову установку С-300 та зенітну установку ЗУ-23-3 у Курортному, РЛС «Небо-У» у Керчі.

Окупаціне «Крименерго» повідомила, що частину півострова знеструмлено.

Зранку 23 червня світла немає у Євпаторії, Саках, Яни Капу, Джанкої.

Читайте також:

  • «На сухопутному коридорі до Криму ГУР спалили російські вантажівки. ВІДЕО».

Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»