15 мільйонів «навару» на ремонті в київському медуніверситеті: підозри отримали троє причетних

Ілюстративне фото: Pixabay
Ілюстративне фото: Pixabay

Правоохоронці викрили схему розтрати бюджетних коштів під час ремонту покрівлі та фасаду одного з корпусів Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

Київська міська прокуратура повідомляє, що про підозри повідомили особі, яка забезпечувала створення та участь підконтрольних підприємств у тендерах університету, інженеру з технічного нагляду та екскерівникові відділу капітальних ремонтів та будівництва вишу.

«Одна з підозрюваних організувала схему заволодіння грошима, забезпечувала формальну участь у тендерах на проведення ремонтних робіт підконтрольних підприємств, які створювали видимість конкуренції. Надалі з переможцем укладали договір на проведення робіт, вартість та обсяги яких у документах завищували», — зазначають у прокуратурі.

Кошти, отримані від оборудки, перераховували на підконтрольні суб’єкти господарювання та переводили у готівку. Таким чином у 2021 році учасники схеми заволоділи понад 15 млн гривень.

В прокуратурі додають, що щодо осіб, які безпосередньо заволоділи грошима університету, обвинувальні акти вже перебувають на розгляді суду.

Читайте також:

Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»