У Києві п’яний як чіп водій протаранив чотири припарковані автівки

Рівень алкоголю в організмі чоловіка у 14 разів перевищив допустиму норму
Рівень алкоголю в організмі чоловіка у 14 разів перевищив допустиму норму

На щастя, обійшлося без постраждалих.

Дорожньо-транспортна пригода сталася у понеділок, 22 червня, у Дарницькому районі. Водій автомобіля Volkswagen не впорався з керуванням та в’їхав у 4 припарковані автомобілі. Про це розповіли у патрульній поліції Києва.

Рівень алкоголю в організмі водія у 14 разів перевищив допустиму норму. Драгер показав — 2,80 проміле при допустимому рівні — 0,2.

Патрульні склали на чоловіка протоколи за ч. 1 ст. 130 Кодексу про адміністративні правопорушення — керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, а також за ст. 124 КУпАП — порушення правил дорожнього руху, що призвело до ДТП.

За керування автомобілем у нетверезому стані чоловікові загрожує штраф у розмірі 17 тисяч гривень із позбавленням права керування транспортними засобами на один рік.

Читайте також:

«П’яний підліток на Tesla влаштував ДТП під час комендантської години у Києві».

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»