П’яний підліток на Tesla влаштував ДТП під час комендантської години у Києві

Фото з місця ДТП
Фото з місця ДТП

На щастя, внаслідок аварії ніхто не постраждав.

Дорожньо-транспортна пригода сталася у ніч на 22 червня у Варшавському мікрорайоні на Виноградарі. Неповнолітній хлопець за кермом Tesla не вписався на швидкості у поворот на перехресті із круговим рухом, протаранив дві припарковані автівки та велетів на тротуар. Як повідомили у патрульній поліції Києва, школяр виявився п’яним.

Драгер показав вміст алкоголю в його організмі — 1,03 проміле при допустимому рівні — 0,2. Неповнолітній водій не впорався з керуванням та в’їхав у дві припарковані автівки Mazda. На щастя, ніхто не постраждав.

На місце приїхав брат винуватця автопригоди та розповів, що хлопець без дозволу взяв ключі від автівки та поїхав з дому. На родича, який є законним представником неповнолітнього, склали протокол за ч. 3 ст. 184 КУпАП — невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей. Йому загрожує від 850 до 1700 гривень штрафу.

Крім того, патрульні викликали на місце поліцейських ювенальної превенції, які надалі з’ясовуватимуть усі обставини події.

За даними місцевих пабліків, винуватцю аварії 15 років, він утік з місця ДТП, але згодом повернувся разом із братом.

Читайте також:

Підлітки за кермом влаштували смертельну ДТП на Київщині: загинув випускник школи».

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»