Кличко заявив про поповнення на маршрутах Києва: який транспорт виїхав у місто

Нові автобуси для міста. Фото: пресслужба мера
Нові автобуси для міста. Фото: пресслужба мера

Столиця отримала нові низькопідлогові машини, зручні для усіх пасажирів.

Сьогодні на міські маршрути вийшли нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко у своєму телеграм-каналі.

«Київ отримав першу партію — 8 тролейбусів, придбаних згідно договору між КП „Київпастранс“ та ТОВ „Політехносервіс“. Загалом місто отримає 16 таких тролейбусів. Ще 8 очікуємо до кінця липня. Вийшли на маршрути і ще 5 сучасних турецьких автобусів — це вже остання партія з 85-ти», — зазначив мер.

Їх закупили у межах фінансової угоди з Європейським інвестиційним банком за проєктом «Міський громадський транспорт України». Кредитна позика ЄІБ — 18,5 млн євро.

Довжина тролейбусів та автобусів 12 м. Транспорт обладнаний пандусом для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

У салонах — інформаційне табло, система кондиціонування та опалення, камери відеоспостереження, система озвучення зупинок, енергоощадне LED-освітлення і тоноване скло.

«Місто продовжує оновлювати громадський транспорт, підвищувати його доступність. Столиця дбає про комфорт і безпеку киян та гостей міста», — підкреслив Віталій Кличко.

Читайте також:

Додаткові 2 млрд для військових, кредити на енергостійкість та тарифна дискусія: про що говорив Кличко після засідання Київради

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»