На столичній Солом’янці завершили озеленення скверу. ФОТО

Сквер у провулку Політехнічному. Фото: Київзеленбуд
Сквер у провулку Політехнічному. Фото: Київзеленбуд

Додаткові роботи провели на локації, яку капітально ремонтували ще у 2018 році.

На оновленій ділянці скверу, що в провулку Політехнічний, 2-А, у Солом’янському районі Києва, висадили 78 кущів дерену, 50 рослин колосняка піщаного та близько тисячі яскравих бегоній.

Оновлений сквер на Солом’янці. Фото: Київзеленбуд
Оновлений сквер на Солом’янці. Фото: Київзеленбуд

Оновлювальні роботи, як зазначають в Київзеленбуді, включали планування та розрівнювання грунту, ремонт газону, облаштування квітників, фарбування лав та урн, а також озеленення.

Оновлений сквер на Солом’янці. Фото: Київзеленбуд
Оновлений сквер на Солом’янці. Фото: Київзеленбуд
Оновлений сквер на Солом’янці. Фото: Київзеленбуд

А у Святошинському районі працівники комунального підприємства впорядкували клумби з квітами, на яких після рясних опадів з’явилось чимало бур’янів.

Боротьба з ними — здебільшого ручна кропітка робота.

Догляд за клумбами у Святошині. Фото: Київзеленбуд
Догляд за клумбами у Святошині. Фото: Київзеленбуд
Догляд за клумбами у Святошині. Фото: Київзеленбуд
Догляд за клумбами у Святошині. Фото: Київзеленбуд

«Озеленення — це не лише про висаджування квітів навесні. Це про постійний догляд, терпіння і десятки маленьких дій щодня, які в підсумку створюють той самий зелений міський простір», — кажуть в Київзеленбуді.

Читайте також:

Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»