На столичній Дарницькій площі розквітли пишні гортензії. ФОТО

Літню красу показали озеленювачі Дніпровського району Києва.
Працівники Київзеленбуду щоденно дбають про те, щоб місто залишалось квітучим, охайним та затишним, піклуючись про зелені насадження.
В комунальному підприємстві з утримання зелених насаджень (КП УЗН) Дніпровського району похвалились яскравим цвітінням квітів на Дарницькій площі, які висадили озеленювачі.





«Ранок на Дарницькій площі — це справжній заряд позитивних емоцій. Квітучі композиції, яскраві барви та доглянуті зелені зони створюють особливу атмосферу, яка зустрічає киян і гостей столиці на початку нового дня», — кажуть в районному КП УЗН.
Читайте також:
- Озеленювачі створили у Києві локації незвичної краси. ФОТО
- Столичну Оболонь прикрасили яскраві сурфінії. ФОТО
- Столиця збільшує мережу декоративних луків: естетика та екологія в одному просторі. ФОТО
Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»