Кличко запросив ветеранів долучатися до роботи в органах влади та комунальному секторі

Столиця продовжує розбудовувати систему підтримки ветеранів.
У п’ятницю, 19 червня, київський міський голова Віталій Кличко зустрівся з учасниками Програми ветеранського лідерства від Руху ЧЕСНО. До столичної мерії завітали ветерани та ветеранки, які прагнуть реалізувати свій досвід у громадському житті, місцевому самоврядуванні та держуправлінні. Про це Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.
«Сьогодні в Києві мешкають майже 120 000 ветеранів і ветеранок. Після завершення війни їх буде більше. Тому вже зараз маємо думати не тільки про підтримку тих, хто повертається з фронту, а й про те, як залучати їхній досвід до розвитку громад і держави», — розповів мер Києва.
Він зазначив, що столиця послідовно розбудовує систему підтримки ветеранів. Київ став першим містом в Україні, де запровадили посаду Уповноваженого з прав ветеранів. Також у місті працює Київ Мілітарі Хаб — єдиний міський простір, де ветерани та їхні родини можуть отримати повний супровід — від оформлення статусів і соціальних гарантій до психологічної, юридичної підтримки та допомоги з працевлаштуванням.


«Для нас важливо, щоб ветерани мали можливість реалізувати себе і в роботі на громаду. Місто запрошує ветеранів долучатися до роботи в органах місцевого самоврядування та комунальному секторі. Актуальні вакансії для роботи в Апараті КМДА розміщені на Офіційному порталі Києва в розділі «Добір кадрів під час воєнного стану», — додав Кличко.
Він подякував Руху ЧЕСНО за ініціативу та роботу з розвитку ветеранського лідерства.
Разом із мером Києва участь у зустрічі взяла заступниця голови КМДА Марина Хонда. Вона зазначила, що всі питання, які сьогодні порушували ветерани, обов’язково будуть опрацьовані. Зокрема йшлося про безбар’єрність міського простору, доступність паркувальних місць для людей з інвалідністю та відповідальність водіїв, які ігнорують ці правила. Це запити, що напряму впливають на якість життя людей після повернення з війни й потребують системних рішень як на рівні держави, так і громади.


«Ці зустрічі — насамперед про відкритий діалог. Про можливість чесно говорити не лише про потреби ветеранів, а й про їхню роль у майбутньому країни. Адже після завершення війни саме ветерани стануть однією з найвпливовіших суспільних груп, а їхній досвід має бути представлений там, де ухвалюються рішення», — наголосила Марина Хонда.
Вона також подякувала команді Руху ЧЕСНО за створення майданчика, де ветерани можуть здобувати нові знання, обмінюватися досвідом і готуватися до майбутньої роботи на користь своїх громад.




Читайте також:
“Новий центр відновлення: у Києві запрацював Інтеграційний хаб для підтримки переселенців».
Олександр ГАЛУХ, Борис КОРПУСЕНКО (фото), «Вечірній Київ»