140 монахів УПЦ МП досі залишаються у Києво-Печерській лаврі — судові процеси тривають, — Максим Остапенко

Після того, як у 2023 році лавра розірвала договір оренди з представниками Української православної церкви (Московський патріархат), монахів виселили з комплексу, але й досі у Нижній лаврі залишаються їхні представники.
За словами генерального директора Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» Максима Остапенка, відповідні судові процеси тривають й досі, повідомляє кореспондент «Вечірнього Києва».
«Список, який нам надали, містив близько 140 представників УПЦ МП, які перебувають на території Києво-Печерської лаври після розірвання договору у 2023 році», — зазначив директор Національного заповідника.
Наразі всі заходи з охорони та збереження святинь здійснюються спільно з Православною церквою України — укладені відповідні угоди.
Читайте також:
Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»