Російська атака на Київ забрала життя 14 людей: кількість постраждалих збільшується. ВІДЕО

Окупанти зруйнували цілий під’їзд багатоповерхівки. Фото: Солом’янська РДА
Окупанти зруйнували цілий під’їзд багатоповерхівки. Фото: Солом’янська РДА

Рятувальники продовжують розбирати завали у Солом’янському районі.

Там через нічний обстріл окупантів обвалився цілий під’їзд. Попередньо, за інформацією рятувальників і поліції, загинули 14 людей. Мер Києва Віталій Кличко з місця події прокоментував наслідки ракетно-дронового удару по столиці у ніч на 17 червня.

«Чергова атака російських варварів. У Солом’янському районі великі руйнування… Кількість постраждалих у столиці збільшується. Наразі їх 55. Понад 40 людей доставили у медзаклади міста. Щодо загиблих точної інформації поки немає. На місцях продовжують працювати рятувальники», — сказав Кличко.

Мер Києва прибув на місце трагедії

Він також поінформував, що у Солом’янському та Дарницькому районах столиці розгорнули штаби для допомоги всім постраждалим від масованої атаки ворога на столицю.

Нагадаємо, на Відрадному гуманітарний штаб працює у школі № 67, що на вулиці Академіка Шалімова 9-А.

У Дарницькому районі основний штаб допомоги розгорнули на базі Дарницької РДА за адресою: вул. О.Кошиця, 11. Контактний телефон для довідок: +380 98 236 7901.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко розповів, що під ворожим вогнем цієї ночі опинилися 27 локацій у різних районах столиці. Серед них житлові будинки, освітні заклади, об’єкти критичної інфраструктури. Рятувальникам вдалося деблокувати людей з підʼїздів, квартир та з-під завалів.

Читайте також:

«Низку столичних вулиць перекрили через ліквідацію наслідків нічної атаки».

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»