У будівлі КМДА проходять обшуки у справі про рішення міської влади 2009 року

Будівля КМДА. Фото: Борис Корпусенко
Будівля КМДА. Фото: Борис Корпусенко

Представники КМДА надають всі необхідні наявні документи та розраховують на об’єктивність і неупередженість слідства.

Сьогодні, 7 лютого, у приміщеннях Київської міської державної адміністрації проходять обшуки на підставі ухвали Печерського районного суду міста Києва від 28 січня 2025 року, інформує пресслужба КМДА.

«Слідчі дії здійснюються в межах досудового розслідування та стосуються можливих зловживань службових осіб, пов’язаних із відчуженням майна територіальної громади м. Києва ще у 2009 році», — йдеться в повідомленні.

Резонансну ситуацію з обшуками та публічними звинуваченнями представників міської влади прокоментував мер Києва Віталій Кличко.

Віталій Кличко. Фото ілюстративне: Борис Корпусенко

За його словами, влада столиці співпрацює з правоохоронними органами, надає всі необхідні документи. І зацікавлена у встановленні правди та розраховує на обʼєктивне й неупереджене розслідування. Якщо оприлюднені факти будуть доведені у суді, одразу ж будуть управлінські рішення.

«Зазначу, що рішення по земельних питаннях, про які сьогодні йдеться, ухвалювали згідно з регламентом і їх підтримували представники всіх фракцій (політичних сил) Київради — і при розгляді на комісіях, і в сесійній залі, — написав Віталій Кличко. — Боротися з корупцією, безумовно, потрібно! Бо це сьогодні — один з ключових викликів для країни. І ця боротьба повинна бути ефективною та прозорою — на всіх рівнях і ланках державного управління. Та висвітлюватися так само широко медійно, як про Київ».

Нагадаємо, минулого тижня мер Києва Віталій Кличко заявив про шалений тиск правоохоронців на міську владу. Він зазначив, що відбувається це під час війни, коли нескінченними обшуками зупиняють роботу комунальних підприємств і деморалізують співробітників. І минулий рік став особливо показовим.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»