КРИВОРУЧКО Тарас Григорович

Тарас Криворучко
Тарас Криворучко

Заступник голови Постійної комісії Київради з питань ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу

Тарас Криворучко народився 1 травня 1973 року в Києві. 

Активна життєва позиція спонукала Тараса обрати професію журналіста. У 1995 році він з відзнакою закінчив Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а в 1996 році – факультет суспільних наук Києво-Могилянської академії.

У 2007 році в Інституті політичних наук НАН України отримав ступінь магістра державного управління. У 2013-му закінчив Національний авіаційний університет за спеціальністю міжнародна економіка. 

Одночасно працював на керівних посадах підприємств, займався залученням іноземних інвестицій у розвиток української економіки, створював стартап-компанії на основі інновацій та впровадження передових технологій.

З 2006 по 2010 рік був депутатом Дніпровської районної ради, виконував обов’язки заступника голови Дніпровської РДА. У жовтні 2015 року обраний депутатом Київради. Був секретарем постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зав’язків.

У жовтні 2020 року повторно обраний депутатом Київської міської ради. Заступник голови постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

Всі публікації з Тарасом Криворучком