КОНОПЕЛЬКО Микола Володимирович

Микола Конопелько
Микола Конопелько

Заступник голови Постійної комісії Київради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин

Микола Конопелько народився 11 січня 1982 року в місті Сєвєродонецьк Луганської області.  

У 2004 році закінчив Луганський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю “соціологія”. У 2006-му отримав ступінь МВА за програмою Kyiv Business school і Semford Univercity (USA).

У 2001 році ще студентом другого курсу університету створив з однодумцями одну з найперших в Україні PR-агенцій – «Лідер». Реалізував сотні проєктів в бізнесі, медицині та креативній індустрії. Має 19 років досвіду керування бізнесом. З 2011 року - власник і директор групи компаній CRB Group. 

Засновник соціальної ініціативи «Здорове Місто» разом з Доктором Комаровським. Організатор «Школи сімейного лікаря» для навчання сімейних лікарів сільських амбулаторій по всій країни. Засновник дитячої кіношколи «Kinder» для навчання дітей кінокультурі.

Член правління Асоціації розбудови екосистеми eHealth України та громадської організації “Платформа Здоров’я”. Продюсер декількох повнометражних документальних та ігрових фільмів, мультсеріалів, котрі відзначені міжнародними нагородами. Автор 14 авторських свідоцтв та торгових марок.

З 2020 року - депутат Київради IX скликання, член фракції «Слуга народу».   

Одружений, є двоє синів. 

Всі публікації з Миколою Конопельком