КОРОЛЬ Олексій Валентинович

Олексій Король
Олексій Король

Генеральний директор КО "Київзеленбуд"

Олексій Король народився 6 липня 1988 року у Львові.

2011 року закінчив Національний університет державної податкової служби України за спеціальністю “Правознавство” та отримав кваліфікацію юриста.

З 2011 по 2015 рік без відриву від місця основної роботи навчався в аспірантурі Інституту телекомунікацій та глобального інформаційного простору Національної академії наук України за спеціальністю “Інформаційні технології”.

З травня 2011 по листопад 2012 року – юрисконсульт у ТОВ “Вірт-Про”.

З квітня 2013 по листопад 2014 року – помічник-консультант депутата Верховної Ради (ВР) VII скликання Володимира Чуба. Працював і на платній основі, і на громадських засадах.

У листопаді-грудні 2014 року – головний спеціаліст сектору екології Святошинської райдержадміністрації у Києві.

З грудня 2014 року по грудень 2017 року – головний спеціаліст сектору екологічної експертизи та моніторингу, заступник начальника управління - начальник відділу регулювання зелених насаджень Управління екології та природних ресурсів Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міськдержадміністрації.

З січня 2018 до липня 2019 року – начальник відділу регулювання зелених насаджень, начальник відділу оцінки впливу на навколишнє середовище, заступник начальника управління - начальник відділу регулювання зелених насаджень Управління екології та природних ресурсів КМДА.

З липня 2019 року по грудень 2020 року – заступник гендиректора КО “Київзеленбуд”.

Розпорядженням Київського міського голови Віталія Кличка від 15 липня 2019 року №624 Олексія Короля було призначено виконувачем обов'язків гендиректора КО “Київзеленбуд”.

Розпорядженням мера Києва від 10 грудня 2020 року №795 Олексія Короля було призначено Генеральним директором Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста “Київзеленбуд”.

У серпні 2023 року пішов з посади керівника Київзеленбуду та очолив Північний офіс Державної аудиторської служби.

Всі публікації з Олексієм Королем