ДОГУЗОВ Василь Дмитрович

Василь Догузов
Василь Догузов

Завідувач науково-методичного відділу у Національному музеї медицини України (НММУ МОЗ України)

Догузов Василь Дмитрович, народився у місті Загорську 14 вересня 1977 року.

Освіта: у 1997 році закінчив Перший київський медичний коледж (лікувальна справа, фельдшер). У 2005 році закінчив Київський славістичний університет (міжнародні відносини, спеціаліст).

З 1997 до 2000-го року – медичний брат у відділенні загальної реанімації Київської обласної клінічної лікарні №1.

З 2000 року працює у Національному музеї медицини України (НММУ МОЗ України), пройшов шлях від екскурсовода до наукового співробітника, старшого наукового співробітника, згодом завідувача науково-методичного відділу (по теперішній час).

Автор та співавтор близько 100 публікацій (серед яких 3 монографії та стаття про НММУ для багатотомної Енциклопедії сучасної України) з історії медицини та її окремих галузей, медичної біографістики, музеєзнавства, міжнародного співробітництва музеїв. Організатор та співорганізатор багатьох тимчасових виставок як у НММУ, так і на інших майданчиках. 

Має досвід викладацької діяльності (історія медицини) у Національному медичному університеті ім. О. Богомольця. 

Виступав неодноразово у якості консультанта зі створення та оновлення музейних експозицій (у Національному медичному університеті ім. О. Богомольця, Національній медичній академії післядипломної освіти (зараз - Національний університет охорони здоров’я України) ім. П.Л. Шупика, Інституті громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України та інших установах).

Є членом Європейської асоціації музеїв історії медичних наук (EAMHMS), був регіональним координатором асоціації та організатором двох конференцій-практикумів асоціації, що вперше в історії цього фахового об’єднання відбулися у Києві. Спільно із колегами зі США двічі організовував у НММУ міжнародні виставки та семінари з питань біоетики та історії медицини. Учасник та співорганізатор численних тренінгів, семінарів, конференцій, конгресів як в Україні, так і в країнах Євросоюзу.

  • Центр столиці прикрашає Венеціанське Палаццо

    Центр столиці прикрашає Венеціанське Палаццо

    Будинок на Рейтарській, 22, особливий не тільки тим, що побудований у стилі венеціанської готики. Саме у цій історичній триповерхівці на початку 20 сторіччя розміщувалося Товариство швидкої допомоги.

    29 вересня 2020, 15:25