ТКАЧУК Роман Станіславович

Роман Ткачук
Роман Ткачук

Директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА

Роман Ткачук народився 25 вересня 1972 року в місті Харцизьк Донецької області. 

Закінчив у 1996 році Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” за спеціальністю “технологія машинобудування”, інженер-механік. 

У Київському міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації пройшов навчання та перевірку знань з питань охорони праці та правил безпеки при будівництві метрополітенів та підземних гідротехнічних споруд, електробезпеки, правил безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском. 

З 2008 року – відповідальний керівник гірничими роботами при будівництві підземних споруд. У 2011 році отримав диплом Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління – забезпечення безпеки при роботі з небезпечними хімічними речовинами та відходами. 

Трудову діяльність розпочав у 1996 році з посади технічного експерта відділу машинобудування державного підприємства “Київський експертно-технічний центр”. Був заступником директора гірничого підприємства “Донвуглєспецбуд”, а також провідним спеціалістом Головного штабу “Державної воєнізованої гірничорятувальної (аварійно-рятувальної) служби” МНС України. 

З 2000 по 2001 рік працював начальником управління Головного штабу “Державної воєнізованої гірничорятувальної (аварійно-рятувальної) служби” МНС України. Брав участь у зведеному загоні наших рятувальників з ліквідації наслідків землетрусу в Індії. Безпосередньо займався створенням “Державної аварійно-рятувальної служби з пошуку і рятуванню туристів” МНС України.

До 2004 року був командиром цього відомства. У грудні того ж року керував пошуково-рятувальними роботами з ліквідації наслідків землетрусу в Ірані. З 2004 до 2015 рік - директор, командир Комунальної аварійно-рятувальної служби ”Київська служба порятунку” КМДА.

З грудня 2018 року - начальник Управління з питань цивільного захисту Київської міської державної адміністрації. З вересня 2020 року – директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА. 

Всі публікації з Романом Ткачуком