ГОЄНКО Тетяна Іванівна

Тетяна Гоєнко
Тетяна Гоєнко

Голова Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України

У 1984 році закінчила київську середню школу № 152 та вступила до Київського медичного училища № 4, яке з відзнакою (диплом з відзнакою ИТ – І 050865) закінчила в 1987 році.

У 1987 році розпочала трудову діяльність в Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги за спеціальністю – медична сестра в хірургічному відділенні. 

У 1995 році перейшла до роботи в травматологічному відділенні Київської міської лікарні № 12 на посаді медичної сестри.

У 2000 перейшла на роботу до Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України в Дарницьку районну організацію Товариства Червоного Хреста.

У 2003 році Тетяна Іванівна переведена на посаду голови Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста України. Під її керівництвом Подільська районна організація стала одною з найсильніших районних організацій Товариства Червоного Хреста міста Києва. 

У 2004 році отримала вищу медичну освіту в Київському медичному училищі ім. П. І. Гаврося.

У 2006 році закінчує Університет економіки та права «КРОК», отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» (диплом з відзнакою КВ № 28438597 ВНЗ). Окрім професійної діяльності Гоєнко Тетяна Іванівна активно займається громадською діяльністю, користується заслуженим авторитетом серед громадськості та колег, що дало їй можливість очолити громадську раду при Подільській районній в м. Києві державній адміністрації. Головою громадської ради при Подільській районній в м. Києві державній адміністрації Тетяна Іванівна Гоєнко обиралась два скликання підряд (2011- 2012 та 2013- 2014). 

З 22 грудня 2016 року Гоєнко Тетяна Іванівна очолила Київську міську організацію Товариства Червоного Хреста України де наразі працює.

Гоєнко Тетяна Іванівна була координатором проєкту «Посилення системи надання якісної амбулаторної допомоги хворим на МР ТБ шляхом надання максимально – наближених медико – соціальних, психологічних послуг та формування прихильності до лікування», завдяки якому хворі на туберкульоз отримували ліки та додатково продуктові набори, що сприяло покращенню сталості лікування та харчування хворих. За період роботи Тетяна Іванівна відкрила проєкт для малозабезпечених діток «Дитяча пекарня», розпочав діяти проєкт для молодих мам «Мамина майстерня», проєкт «Намисто милосердя, проводиться робота з волонтерами та втілюється проєкт «Літня школа волонтерства «Об’єднуємо країни – виховуємо лідерів», надається щотижнева допомога пораненим військовим в Київському військовому шпиталі, впроваджуються проєкти медичного спрямування «Інформування населення щодо вакцинації», «Допомога лікарням в боротьбі з COVID -19», «Кава для медика» та інші. Активною є участь в проведенні масових заходів гуманітарного спрямування. Колектив поважає та завжди підтримує Тетяну Іванівну в її благодійних проєктах, а вона заслужено користується повагою серед колег. Завжди усміхнена, позитивна, енергійна. 

Всі публікації з Тетяною Гоєнко