Валентин Ковальський
Журналіст «Вечірнього Києва»

Матеріали Валентина Ковальського

архів за 30 листопада 2018 року

  • Кияни автоматично приєднаються до 2 енергокомпаній, але рахунок буде один

    З Нового року оплату за споживання електроенергії проводитимуть за новим рахунком, в якому будуть зазначені одразу дві послуги, оскільки електроенергію киянам надаватимуть дві різні компанії. Про це «Вечірці» розповідає Директор з продажу ДТЕК Київські електромережі Віктор Мельников.

    30 листопада 2018, 17:49