Матеріали Валентина Ковальського
архів за 30 листопада 2018 року
-
Кияни автоматично приєднаються до 2 енергокомпаній, але рахунок буде один
З Нового року оплату за споживання електроенергії проводитимуть за новим рахунком, в якому будуть зазначені одразу дві послуги, оскільки електроенергію киянам надаватимуть дві різні компанії. Про це «Вечірці» розповідає Директор з продажу ДТЕК Київські електромережі Віктор Мельников.
30 листопада 2018, 17:49
