Звернення киян будуть розглядатися швидше

Звернення киян будуть розглядатися швидше

Міська влада посилить контроль за своєчасністю і якістю розгляду звернень киян, що надходять до Контактного центру міста Києва 1551. 

За 9 місяців 2019 року в Контактному центрі опрацьовано 1 012 914 дзвінків, надано 547 500 консультацій. Про це повідомив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Зареєстровано понад 732 630 звернень, з яких 557 837 прийнято за телефоном «гарячої лінії» 15-51, понад 120 160 – через сайт та мобільні додатки, а ще понад 54 630 – від державної установи «Урядовий контактний центр».

– Статистичні дані свідчать, що середня тривалість розгляду одного звернення становить 8 днів, середній показник виконання звернень у місті – 76 відсотків. Але як на мене, це досить низький показник. Ми будемо стимулювати посадовців підвищувати рівень виконання звернень, і якщо це буде необхідно – шляхом дисциплінарних стягнень, – підкреслив керівник апарату КМДА.

Він також зауважив, що серед основних тем, які порушують кияни, є житлове господарство – 72% звернень, транспорт – 8%, соціальне забезпечення – 3% і медицина – 1%.