За рік жителів столиці збільшилося на 200 тисяч

За рік жителів столиці збільшилося на 200 тисяч

У 2018 році кількість жителів столиці України зросла на 200 тисяч осіб.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на Серпневій конференції педагогічних і науково-педагогічних працівників Києва, повідомляє Укрінформ.

– Люди переїжджають до столиці, бо тут найкращі стандарти життя. Минулого року у Київ переїхало жити близько 200 тисяч людей. З них багато дітей. Тому за останні 5 років у столиці побудували або повністю реконструювали 8 шкіл та 26 дитсадків, які відповідають найсучаснішим вимогам освіти європейського рівня, – зазначив Кличко.

Нагадаємо, заробітна плата педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних та професійно-технічних закладів освіти столиці буде підвищена з 1 вересня.