Які заходи безпеки під час карантину мають вживати київські готелі

Важливо, щоб заклади розміщення дотримувались протиепідемічних заходів задля безпечного перебування гостей.
Про це повідомила Київська туристична організація.
Заходи в готелях:
- Температурний скринінг гостей при заїзді в готель / співробітників по приходу на роботу.
- Установка захисних скляних екранів на стійці реєстрації гостей.
- Наявність в усіх зонах загального користування дезінфікуючих санітайзерів для гостей (склад згідно з рекомендаціями ВООЗ).
- Установка вітрини в холі для додаткового продажу необхідних засобів індивідуального захисту (маски, санітайзери, рукавички тощо).
- Зміна розташування меблів у ресторані та лобі-барі з урахуванням необхідної соціальної дистанції.
- Адаптація процедури обслуговування гостей в зонах харчування, зокрема під час сніданку згідно з новими санітарними нормами.
- Використання спеціалізованих професійних дезінфікуючих засобів та збільшення частоти прибирань номерів і зон загального користування.
- Використання професійних дезінфікуючих озонаторів в номерах після виїзду кожного гостя.
- Функціонування на постійній основі припливно-витяжної вентиляції, яка запобігає поширенню вірусу в зонах загального користування.
- Антибактеріологічна обробка всієї води, що надходить в готель, жорстким ультрафіолетом.
- Надання кожному гостю при заїзді в готель спеціального набору із санітайзером, гумовими рукавичками та маскою.
- Наявність експрес-тестів на антитіла до COVID-19 для тестування співробітників готелю при перших симптомах ГРВІ (для гостей у разі відповідних звернень на рецепцію викликається швидка допомога);.
- Персонал готелю має дотримуватись всіх санітарно-гігієнічних норм і стандартів, які регламентовані політикою IHG та ВООЗ.
Нагадаємо, оновлений бульвар Марії Примаченко стане своєрідним музеєм.