Київ пережив найтеплішу ніч

За минулу добу в Києві було зафіксовано два температурні рекорди.
Температура в ніч на 5 листопада не опустилася нижче +12,3°С. За даними метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, це означає, що попереднє рекордне значення 1930 року було повторено. Тобто кияни пережили другу найтеплішу ніч за 139 років спостережень.
– Після полудня 4 листопада стовпчик максимального термометра піднявся до +17,6 оС, що на 2,7°С вище попереднього максимального значення температури повітря для цього дня, зафіксованого у 1957 році, – йдеться у повідомлення метеостанції.
Середньодобова температура склала +12,9°С, що на 0,6°С вище попереднього рекорду температури повітря, який тримався з 1996 року, зазначають фахівці.