В Україну йде арктичне повітря

Найближчими днями в Україні значно похолодає. У західних областях будуть заморозки, а киянам доведеться одягати теплі куртки.
Про це повідомили в Українському гідрометеорологічному центрі.
-Упродовж 18-19 вересня, внаслідок вторгнення арктичного повітря, в Україні очікується різке зниження температури повітря: у західних, північних, східних та центральних областях вночі до 2-8° тепла, на поверхні ґрунту та місцями у повітрі заморозки 0-3° (18 вересня заморозки лише на Волині, Львівщині, Рівненщині та Тернопільщині), вдень до 9-15° тепла, у південній частині та на Закарпатті вночі до 5-10° тепла, вдень до 14-19°. Середня добова температура повітря знизиться на 10-12°, - зазначили в Українському гідрометеорологічному центрі.
Похолодання супроводжуватиметься поривами північного вітру 15-20 м/с.
У Києві 18 вересня вдень температура буде 13-15 градусів вдень, а вночі 8-10 градусів та дощ.
Прохолодно погода утримається також 20-22 вересня, а з 23 вересня поступово теплішатиме.
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»