У Гідропарку посадили алею фруктових дерев

Завдяки активній роботі 203 школярів-волонтерів із 43 закладів освіти Києва, що виявили бажання посадити дерево своєї школи, 5 жовтня усього за дві години у парку з'явилась алея з 50 фруктових дерев.


До акції долучилися 28 вчителів, що привели своїх учнів; батьки, бабусі та дідусі школярів.


Ініціатором заходу стало молодіжне об'єднання «Волонтери Школярі», за підтримки директора комунального закладу «ПКтаВ Гідропарк», спільно з КП «УЗН Дніпровського району».


Фото Департаменту освіти Києва