Учасники Громадського бюджету отримали відзнаки мера

Під час Kyiv Smart City Forum 2019 вручили відзнаки Київського міського голови активним учасникам реалізації Громадського бюджету у столиці. Нагороди вручив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Валентин Мондриївський.
– Громадський бюджет – це унікальний інструмент взаємодії влади з громадою, спільна мета яких – розвивати місто. Цього року маємо рекордну кількість переможців – 554 проєкти на суму 160 млн грн. Загалом за проєкти Громадського бюджету проголосували 191 712 осіб, які віддали 654 651 голос. Ці цифри мені говорять про непереборне бажання містян змінювати місто на краще – і авторів проєктів, і тих, хто за них активно голосує. Впевнений, із такою активною громадою ми зможемо здолати усі перепони на шляху реалізації проєктів ГБ, – зазначив Валентин Мондриївський.
Зокрема, відзнаки отримали: лідери команд, представники Громадської бюджетної комісії та Міської робочої групи з питань ГБ, волонтери Школи Громадського Бюджету Києва, представники ІТ-команди та організатори інформаційно-просвітницької кампанії, представники розпорядників бюджетних коштів, відповідальних за реалізацію проєктів.
Автори отримали дві Почесні грамоти Київського міського голови, 143 подяки Київського міського голови та 78 Вітальних листів голови КМДА.