У центрі Києва зникло світло

Через аварію на електромережі в районі Майдану Незалежності, знеструмлено «Великий» та "Малі" фонтани, частину ТЦ «Глобус» та прилеглі житлові будинки.
Про це повідомили у пресслужбі КМДА.
Орієнтовний термін відновлення електропостачання - 20:00 27 серпня. Водограї на Майдані Незалежності запрацюють після відновлення електропостачання.