У центрі Києва висаджують неймовірні сакури

У центрі Києва висаджують неймовірні сакури

На Печерську місцеві зеленбудівці продовжують висаджувати японські вишні у центрі столиці. На площі Лесі Українки з'явилися 9 сакур та 9 черемух.

Про це повідомляє Печерська райдержадміністрація.   

Також роботи з висадки проводились на Алеї Героїв Крут. Раніше зеленбудівці висадили на Набережному шосе 9 сакур та 30 в'язів.

– Вже навесні молоді дерева стануть справжньою окрасою центрального району столиці, – констатували у КП УЗН Печерського району.

Осінні озеленювальні роботи тривають.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», у Маріїнському парку висаджують буки.