У столиці назвали основну причину великої кількості дітей, хворих на коронавірус

У столиці назвали основну причину великої кількості дітей, хворих на коронавірус

Тільки за останні 4 тижні у Києві на коронавірус захворіли 183 дитини.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Зазначу, що в столиці хворіє багато дітей. Загалом за весь період захворіли 464 дитини. 183 з них – тільки за останні 4 тижні. У лікарнях сьогодні перебуває 21 маленький пацієнт. Хворіють у Києві і немовлята, і підлітки. Найменшому з інфікованих мешканців столиці на момент виявлення хвороби було усього кілька днів. Найбільше ж хворіють діти у віці від 5 до 14 років, повідомив Кличко.

За словами мера, основною причиною такої великої кількості хворих дітей, фахівці називають недбальство батьків.  

– Тому, будьте уважними до здоров’я своїх дітей. Пояснюйте і контролюйте дотримання ними елементарних правил. Будьте обережними й самі – не ведіть і не відпускайте дітей у великі компанії і місця, де є ризик заразитися. Здоров’я ваших дітей – це, насамперед, ваша відповідальність,  наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, коронавірус у Києві підтвердили ще в 118 людей.