У столиці готуються відкрити сквер до Дня Києва

Київзеленбуд повідомив, що попри обставини, триває капітальний ремонт скверу «Верстатобудівний» у Шевченківському районі. Планується, що оновлений сквер відкриють до Дня Києва, тож роботи киплять.
Зокрема:
- роботи з внутрішнього оздоблення будинку садівника та громадської вбиральні;
- роботи із влаштування місця для паркування авто;
- влаштування із ФЕМу кишень під лави на дитячому та спортивному майданчиках;
- демонтаж старих ігрових елементів та опор освітлення;
- підготовчі роботи по влаштуванню мереж водопостачання та каналізації;
- пусконалагоджувальні роботи поливо-зрошувальної системи.
Попереду ще роботи з озеленення: висаджуватимуть дерева, кущі, злакові та багаторічні рослини.