У скільки обійдеться реконструкція 4 кілометрів Броварського проспекту

У скільки обійдеться реконструкція 4 кілометрів Броварського проспекту

Броварський проспект у Дніпровському районі Києва планують реконструювати, вклавши у це понад 645 млн грн. У КМДА затвердили робочий проект капітального ремонту магістралі на відрізку від ст. м. Лівобережна (Лівобережна площа) до м. Чернігівська (шляхопровід із вул. Кіото). Реконструкція ділянки довжиною близько 4,3 км з облаштуванням там велодоріжки триватиме 13 місяців.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 913 від 21 травня 2019 року.

– Затвердити робочий проект «Капітальний ремонт Броварського проспекту від Лівобережної площі до шляхопроводу вул. Кіото»... із такими техніко-економічними показниками: загальна кошторисна вартість – 645 170,329 тис. грн, у тому числі: будівельні роботи – 519 036,408 тис. грн, обладнання – 497,472 тис. грн, інші витрати – 125 636,449 тис. грн, – йдеться у тексті документу.

Згідно проекту, для створення нового дорожнього покриття буде використано «щебенево-мастиковий асфальтобетон на бітумі». Кількість смуг руху в обох напрямках коливатиметься від 6 до 8.

Поряд із проїжджою частиною буде облаштовано також велосипедну доріжку, яку виконають з піщаного асфальтобетону. Загальна площа велошляху досягне 3,18 тис. кв. м.

Тротуари поряд із дорогою викладуть фігурними елементами мощення.

Довідка. Броварський проспект пролягає від мосту Метро до меж Києва (на перехресті з Об'їзною дорогою та Київською вулицею у Броварах). Виник у давнину як шлях до Чернігова, був відомий як Чернігівське шосе. Нині є частиною автошляху міжнародного значення М01 (Київ – Чернігів), який, своєю чергою, є частиною Європейських автомобільних шляхів E95. Майже вздовж усього проспекту проходить відкрита ділянка Святошинсько-Броварської лінії метрополітену.

На фото – Лівобережна площа.