У парку «Перемога» цілодобово чергуватимуть охоронці

Тепер у парку «Перемога» цілодобово працюватиме муніципальна охорона. Основними завданнями якої є забезпечення порядку та безпеки під час прогулянок та відпочинку у парку.
Про це повідомляє прес-служба КМДА.
Свою професійність охоронці, зокрема, вже довели у парках «Кіото», «Наталка», «Сирецькому», де після появи «Муніципальної охорони» значно поліпшилася криміногенна ситуація. Аналогічні результати маємо і в медзакладах, де охоронці, наприклад, запобігати випадкам неадекватної поведінки відвідувачів, які загрожували здоров’ю персоналу та пацієнтів. Комунальне підприємство, наприклад, залучали до охорони громадського порядку під час святкування Дня столиці та Дня Києва, що також мало позитивні результати, – додав керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Така охорона також з`явиться й у парку на Дніпровській набережній «Вербовий гай» та у парку на Русанівській набережній.