У Києві вже освятили 10 тисяч пасок

У Києві вже освятили 10 тисяч пасок

У столиці на території Укрпошти відбулось освячення пасок, які згодом будуть доставлені найбільш потребуючим людям.

Про це повідомляє пресслужба Української греко-католицької церкви.

Освячення близько 10 тисяч великодніх хлібів здійснили священники УГКЦ та Православної церкви України на запрошення міністра інфраструктури Владислава Криклія.

- Ми освятили вже придбані попередньо паски. Тепер Укрпошта безкоштовно їх доставить до домів потребуючих, – пояснив отець Любомир Яворський, який взяв участь у освяченні.