У Києві кількість заражених коронавірусом збільшилася на 57 людей

За минулу добу коронавірус виявили у 57 мешканців Києва. На сьогодні в столиці вже 5 037 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
До лікарень столиці госпіталізували 14 хворих. Інші – лікуються на самоізоляції під контролем медиків.
Захворіли:
- 24 жінки віком від 18 до 72 років;
- 32 чоловiка від 20 до 67 рокiв;
- восьмирічний хлопчик.

Захворіли, зокрема, 6 медиків. Одужали за минулу добу 11 киян. Усього коронавірус подолали 1 563 мешканці Києва.
Найбільше випадків захворювання виявили в Дніпровському районі – 21. У Шевченківському – 16. Та в Деснянському районі – 10 випадків.
Загалом за минулу добу в Україні зафіксовано 706 нових випадків захворювання коронавірусом
Нагадаємо, що станом на 29 червня в столиці було зафіксовано 45 випадків COVID-19.