У київській лікарні «оселився» єнот

У київській лікарні «оселився» єнот

На фасаді київської лікарні Охматдит, що на вулиці В'ячеслава Чорновола, 28/1, з'явився новий мурал.

Про це повідомив його автор, столичний художник Віталій Гідеван у мережі Facebook. На малюнку зображено єнота, який сидить у листях.

У коментарях під публікацією графіті користувачі мережі Facebook зауважили, що цей малюнок надихатиме дітей.

«Такий малюнок дітками додасть сил для одужання!», «Класний мікс кольорів, добре, що він буде радувати малюків» – пишуть користувачі мережі.