У Київраді працюють нові депутати

Відповідно до постанови Київської міської виборчої комісії, достроково припинили свої повноваження четверо депутатів Київської міської ради VIII скликання у зв’язку з обранням до Верховної Ради України.
Про це повідомляє сайт Київради.
Відтак, Олег Макаров та Андрій Осадчук від депутатської групи «Київська команда» склали повноваження, натомість депутатами Київради стали Н. М. Пєстєрева та В. А. Яцик. Замість Наталії Приходько депутатське посвідчення від фракції «Солідарність» отримав А. І. Білозір. Новим депутатом від фракції «Єдність» став Ю. Ю. Курінний.