Театр Лесі Українки у Києві підготував глядачам ностальгійні вистави

Столичний театр російської драми імені Лесі Українки оприлюднив розклад перегляду відеозаписів вистав різних років, які пропонує переглянути глядачам цього тижня на Youtube-каналі.

Сьогодні о 19:00 покажуть виставу за п'єсою Надії Птушкиної «Розлучення по-російськи» (1999 рік).
Головний герой Євген кидається між двома жінками: дружиною, з якою прожив тридцять років, та її колишньою подругою, яка «уводить» його від цієї самої дружини, а ще від двох дорослих дочок і від мами, «ровесниці століття», яка прагне своїми слабкими зусиллями перешкодити сину піти...
Як і в житті, в стосунках сценічних героїв цієї вистави намішане все – неприязнь, крики, роздратування, ляпаси, істерики, але, як не дивно, ще надія і любов.
Постановка – Михайло Резнікович, режисер – Ірина Дука.