Танці з книжками: київські школярі запустили незвичний флешмоб

Столичні школярі започаткували новий флешмоб у соцмережах.
Учні та вчителі гімназії-інтернату № 13, що в Солом'янському районі, у танцювальний спосіб показали свою любов до читання.
– Є танці з зірками, а бувають і з книжками ;) Школи, приєднуйтеся до нашого #chitachi_challenge, – закликають на Facebook-сторінці навчального закладу.
Для участі у флешмобі потрібно зняти відео та опублікувати його у соцмережах з хештегом chitachi_challenge.
Нагадаємо, Кураж Базар для книголюбів «захопить» ВДНГ.