Столичний транспорт працюватиме на 1 годину довше

Столичний транспорт працюватиме на 1 годину довше

Через масштабний фестиваль Atlas Weekend столичний транспорт працюватиме на 1 годину довше.

Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Очікується, що перший день фестивалю, який є безкоштовним, відвідає близько 100 тис. людей, а наступні, платні дні фестивалю – близько 50 тисяч.

– Так як основна програма фестивалю триватиме до 12 години ночі, ми вирішили забезпечити його відвідувачам більш комфортну та безпечну дорогу до дому, – зазначають у Департаменті.

Продовжить свою роботу на 1 годину:

  • 9 та 12 липня – метрополітен;
  • 10, 11, 12, 13 та 14 липня – наземний транспорт, зокрема тролейбуси № 11, 12, 43, 45 та автобуси № 1, 56, 75.
  • маршрутні таксі № 208, 212, 416, 444, 461, 491, 507(821), 546, 548.