Столичні пенсіонери можуть безкоштовно ходити у кінотеатр

У кінотеатрі «Жовтень» пройшов 55 безкоштовний кіносеанс для пенсіонерів.
Вже другий рік поспіль, з 12 жовтня, у кінотеатрі «Жовтень» проходять безкоштовні кінопокази для пенсіонерів. Кожного тижня на них чекають нові стрічки сучасних фільмів з усього світу.
– Для більшості літніх киян відвідування щотижневих показів стало гарною традицією. Бабусі та дідусі приходять заздалегідь, щоб зустрітися і поспілкуватися з друзями, –розповідає Ольга Бондаренко, засновниця благодійного фонду Let’s Help, який організовує покази у рамках програми «Гідна старість».
До речі, 1 та 8 листопада пенсіонерів запрошують на перегляд історичного екшену «Захар Беркут».
Інформацію про кінопокази можна дізнатися за телефоном фонду: (044) 221-61-21, а також слідкувати за анонсами фільмів на сторінці в Facebook.
Коли: щоп'ятниці, о 10:00.
Де: кінотеатр «Жовтень», вул. Костянтинівська, 26.
Вхід вільний за наявністю пенсійного посвідчення.